Mexstor s.r.o.
Oddlužení a likvidace firmy , Koupě a prodej firmy
Likvidace a oddlužení firem
Optimalizace výnosů firmy
Optimalizace výnosů firmy je základem k úspěšnému podnikání.Ani v případě,že se firma pohybuje v kladných číslech není zaručena efektivita a budoucí vyšší výnos firmy.
Základním předpokladem je popis chování (nákladů, výnosů, efektivity procesů…) v podobě matematické funkce. Definovanou funkci je pak možné pomocí systémového řešení optimalizovat a modelovat různé varianty řešení při zadávání a obměně uživatelem definovaných parametrů. Systémové zpracování umožňuje nalézat řešení při velkém množství dat ve velice krátké době a zvažovat důsledky systémem modelovaných situací.
Daňová optimalizace
Každý podnikatel i zaměstnanec má možnost využívat slevy i odpočitatelné položky na dani.Vzhledem k množství položek doporučujeme schůzku s naším poradcem, který Vám profesionálně vypracuje Vaše možnosti.
Oddlužení firem
První zápis dlužné firmy je v Centrálním registru dlužníků České republiky.Dále se zápisy rozšiřují do Centrální evidence exekucí.
Po těchto dvou zápisech následuje prověření finančním úřadem a v případě podezření nebo na podnět věřitelů i policií české republiky.
Více jak 70% procent firem je kontrolována z důvodu podnětů ze strany věřitelů. Poté se jejich podněty promění v lavinu řízení v podobě stovek hodin součinnosti s úřady, exekutory, soudy.

Předejít těmto krokům lze prodejem nebo likvidací firmy.

Naše společnost v současné době je schopna vyřešit likvidaci firmy od 1 týdne do 6 měsíců s dořešením Vašich závazků.
Zprostředkujeme prodej firmy s majetkem a následně i Vaše pohledávky.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one